• Sme oficiálnym distribútorom meničov značky Power One
 • Referencie z domova i zo zahraničia
 • Odporúčame panely značky Moserbaer
 • Staviame fotovoltaickej elektrárnena kluč
SOLARVOLT kto sme

solarvolt_intro01

Spoločnosť  Odema s.r.o. Solarvolt je jedným z hlavných lídrov na trhu s fotovoltaickými systémami. Svojim zákazníkom dodávame produkty špičkovej kvality. Sme oficiálnymi distribútormi značiek Power One (výrobca meničov) a Moser Baer (výrobca panelov). Spolupracujeme pri projektovaní fotovoltaických systémov a realizujeme fotovoltaické elektrárne na kľúč.

Solarvolt je obchodnou značkou a zároveň jednou z divízií spoločnosti Odema s.r.o. Táto firma má dlhoročnú tradíciu (založená roku 1994) a veľa spokojných zákazníkov.

Motto spoločnosti

Podnikáme tak, aby sme neničili, ale naopak chránili životné prostredie. Našim dlhodobým cieľom je držať sa všetkých pravidiel trvalo udržateľného rozvoja. 
Ohrievače vody Logitex

Ohrievače vody zn. LOGITEX predstavujú nové technické riešenie ohrevu vody pri využití ekologicky čistých zdrojov energie. Pre ohrev vody sa využíva energia slnka, ktorá pomocou fotovoltaických článkov vyrába jednosmerný elektrický prúd, ktorý zohrieva vodu v zásobníku. Originálnym riešením je napojenie výhrevnej špirály na fotovoltaické panely, pri ktorom nevznikajú žiadne straty elektrickej energie a preto zariadenie pracuje veľmi  efektívne, pričom je zabezpečená tepelná ochrana a bezpečná regulácia celého systému.

Jednoduchosť a variabilita umiestnenia fotovoltaických panelov, ich bezúdržbová prevádzka a veľmi jednoduché prepojenie so zásobníkom vody pomocou tenkého elektrického kábla dáva prakticky neobmedzené možnosti využitia zariadenia v rodinných a panelových domoch, ako aj v priemyselných objektoch.

Využitie fotovoltaických panelov na ohrev vody je ekologická výroba elektrickej energie, ktorú si v plnom rozsahu spotrebováva priamo výrobca.Nie sú potrebné žiadne povolenia na pripojenie a nemusia sa nakupovať ďalšie prídavné zariadenia. Je to zatiaľ najefektívnejšie a bezstratové využitie ekologickej elektrickej energie z fotovoltaických panelov. 

Z celospoločenského hľadiska sa jedná o výrobu elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov.


 

Náš Partner 

Firma Dovimex, s.r.o. Vám prináša najvýhodnejšiu ponuku na trhu v oblasti LED svietidiel v pomere cena - úžitkové vlastnosti. Sme pripravený prijať Vaše požiadavky a ponúknuť riešenie v oblasti LED svietidiel ako pre domácnosti, tak aj pre iné odvetvia

Dovimex

 
ico
 • UNO-2.0-I, UNO-2.5-I
  opti06 Najmenší a najnovší Power One vonkajší invertor je spravná voľba pre malé strešné inštalácie. Tento robustný vonkajši menič je koncipovaný ako úplné uzatvorený celok aby vydržal aj v najtvrdších podmienkach.

  Čítať celý článok...
 • TRIO-20.0-TL, TRIO-27.6-TL
  opti05 Nové trojfázove striedače Nový vzhľad a funkcie nových invertorov triedy TRIO,špecialny vstavaný chladič, nový čelný zobrazovací systém.
  Čítať celý článok...
 • Aurora Micro
  opti04 Nový Aurora 300 W micro-striedač produkt ponúka niečo nové pre Power-One zákazníkov. Micro-invertory majú určité výhody oproti reťazcovým striedačom. Tie vám umožní ovládať výstup panela individuálne a ponúknuť Maximum Power Point Tracking (MPPT) za každý jednotlivý modul.
  Čítať celý článok...
 • Aurora Optimizer
  opti03 Power-one a jeho nový Optimizer využíva DC-DC technologiu ktorá pomáha maximalizovať energiu zozbieranú zo solárnych zariadení.
  Čítať celý článok...
Solarvolt info facebook solarvolt twitter solarvolt LinkedIn solarvolt Buzz solarvolt rss solarvolt